+7 fotó
Hirdetéskód: 8138062
Referenciaszám: lk052059
Feltöltve: 1 éve
Pécs eladó téglalakás 3 szobás: 57,5 millió Ft
57,5 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
54 m²
3 szoba
1. emelet
Leírás
Pécsett a történelmi belvárosban eladásra kínálok egy 2 éve teljes körűen felújított első emeleti, 54 nm-es, loggiás polgári lakást.
A felújítás során a nyílászárók, a villany vezetékek, illetve a hideg- és meleg burkolatok cseréje megtörtént.
Helyiséglista: amerikai konyha-nappali, két hálószoba, közlekedő, fürdőszoba, illemhelyiség, loggia.
A vételár tartalmazza a teljes bútorzatot.
Parkolás közterületen megoldott.
Mivel az ingatlant is magába foglaló társasház a város egy olyan szektorában található, mely különösen kedvelt a családosok és befektetők számára egyaránt.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Felújított
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
247 454 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1