+8 fotó
Hirdetéskód: 8717544
Referenciaszám: LK020206-5042710
Frissítve: ma
Pécs eladó téglalakás 2 szobás: 49 millió Ft
49 millió Ft
720,6 ezer Ft/m²
68 m²
2 szoba
földszint
Eladó lakás, Pécs
Fény, tágas terek és városi pezsgés-Pécs szívében!Eladásra kínálunk Pécs belvárosában a Rákóczi úton egy 68nm-es háromszobás lakást, ami csak arra vár, hogy új gazdája saját ízlése szerint alakítsa. A lakás napos, világos és gázkonvektoros fűtéssel rendelkezik.Találsz benne három kényelmes szobát, egy praktikus konyha étkezőt, fürdőt, wc-t, és egy tágas folyosót-minden adott egy barátságos otthon hoz! A környéken minden fontos intézmény és bolt karnyújtásnyira van- iskola, óvoda, üzletek, kávézók, éttermek- így a mindennapok gördülékenyen lesznek. Befektetésnek is remek választás, hiszen a jó elhelyezkedése miatt.
Ha felkeltette figyelmedet , várom megtisztelő hívásodat a hét bármelyik napján.
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gáz (konvektor)
1930
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
210 874 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 3