+13 fotó
Hirdetéskód: 8855306
Referenciaszám: LK088495-5126178
Frissítve: ma
Pécs eladó téglalakás 4 szobás: 95,9 millió Ft
95,9 millió Ft
904,7 ezer Ft/m²
106 m²
4 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Pécs
PécsMecsekoldal déli részén eladó kertkapcsolatos, panorámás otthon!A Szurdok dűlő csendes, városhoz közeli környezetében kínálunk megvételre egy 106 nm-es lakóterű ingatlant, melyhez saját kertkapcsolat és napos, panorámás terasz tartozik.Az otthon 3 különálló hálószobával és egy tágas közel 40m2-es nappalival rendelkezik, így ideális családi élettér kialakítására.A külön konyha közvetlen kijárattal kapcsolódik a kerthez, a fürdőszoba mellett vendég WC is rendelkezésre áll. A komfortot padlófűtés és klímaberendezés biztosítja.A lakásban rengeteg fantázia rejlik, átalakítással egy igazán modern, mai igényeknek megfelelő otthon varázsolható belőle.2db tároló és 1db garázsbeálló is tartozik az ingatlanhoz.Nyugalom, zöld környezet és városi közelség egy helyen kiváló választás hosszú távra.
Referencia szám: LK088495
Tulajdonságok
Téglalakás
Átlagos
Gázkazán
1999
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
412 710 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel