+1 fotó
Hirdetéskód: 8960828
Referenciaszám: LK052385-5194619
Frissítve: 2 napja
Pécs eladó téglalakás 2 szobás: 62,9 millió Ft
62,9 millió Ft
1,21 millió Ft/m²
52 m²
2 szoba
földszint
Eladó lakás, Pécs
KIVÁLÓ BEFEKTETÉS!!! Egyetemváros-Belváros határán eladó egy 2026-ban kiváló mibőségben-teljeskörűen felújított, 52 nm-es, amerikai konyha-nappali+1 szoba elosztású tégla lakás.Az ingatlan fűtését házközponti gázkazán biztosítja, egyedi méréssel.A felújítás a következőket tartalmazta:-új nyílászárók és beltéri ajtók-új fűtésrendszer-új víz és villanyvezeték hálózat-új burkolatok és szaniterek- új gépesített konyhabútor- friss festés- új gépesített konyhabútor és egyéb beépített bútorok- elektromos aluminium redőnyök szúnyoghálóval- új hűtő-fűtő klímaAz ingatlan felújítása jelenleg zajlik, 1 hónapon belül költözhető!Ár: 62,9M Ft, továbbá a lakáshoz tartozik egy felújított 13 nm-es alagsori tároló is+2,5M Ft áron.A KÉPEK REFERENCIÁK KORÁBBI FELÚJÍTÁS SORÁN KÉSZÜLTEK!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
További információkért keressen bizalommal, akár hétvégén is!
Vagy személyesen Pécsett a Hungária út 43. szám alatti Duna House irodában!
Kotsy Gergely
Referencia szám: LK052385-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Házközponti fűtés egyedi méréssel
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
270 693 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.