Eladó lakás Pécs 81 nm
Eladó lakás Pécs 81 nm
Eladó lakás Pécs 81 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9000941
Referenciaszám: LK038349-5220930
Frissítve: ma

Pécs eladó téglalakás 3 szobás: 65,5 millió Ft

65,5 millió Ft
808,6 ezer Ft/m²
81 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Panorámás, kétszintes lakás nagy terasszal a belvárosban! Pécs abszolút belv árosában eladó egy 2007-es építésű, kiváló állapotú, napfényes otthon. Az ingatlan tehermentes, modern műszaki tartalommal rendelkezik. Főbb jellemzők: Elrendezés: Kétszintes kialakítás, tágas nappali + 2 hálószoba. Fűtés: Gazdaságos gáz-cirkó rendszer. Kültér: Nagy méretű terasz, panorámás kilátással. Parkolás: A lakáshoz saját garázs vásárolható (ritka lehetőség a belvárosban!) .Ez a lakás tökéletes választás azoknak, akik értékelik a minőséget és a központi elhelyezkedést, mégsem akarnak lemondani a csendről és a tágas terekről. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 65500000 Ft

Építés éve:
2007
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Markó Róbert
Duna House - Pécs, Király ház
Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 221 089 Ft
Második évtől
281 882 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.