+8 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9001494
Referenciaszám: LK035567
Frissítve: 4 napja
Pécs eladó téglalakás 1 szobás: 22,5 millió Ft
22,5 millió Ft
562,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
40 m²
1 szoba
2. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Pécsen, keleti városrészben eladó egy 2.emeleti, 40nm-es, garzon lakás, tégla épületben.
Lakás ablakait már műanyag hőszigetelt nyílászárókra cserélték, redőnnyel és szúanyaghálóval ellátva.
Ingatlan gázkonvektor fűtésű, szobája jó állapotú, fa parkettával ellátott.
Fürdőszoba is régebben már felújításra került.
Épület tömbök közt belső udvarban parkolás is lehetséges.
Rövid időn belül birtokba vehető.
További információkért, megtekintéssel kapcsolatban várom hívását !
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Átlagos
Gáz (konvektor)
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
96 830 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 72 999 1