+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9004535
Referenciaszám: LK078780
Frissítve: 1 napja
Pécs eladó téglalakás 3 szobás: 70 millió Ft
70 millió Ft
985,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
71 m²
3 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Pécs belvárosától mindössze 5 percre, a Hunyadi úton kínálunk megvételre egy 71 nm-es alagsori besorolással, földszinti érzettel, hozzá tartozó 16 nm-es garázzsal együtt.
Az ingatlan praktikus elrendezésű:
3 szoba
konyha
kis kamra
fürdőszoba
valamint 2 saját tároló tartozik hozzá
A lakás külső ablakok cserélve lettek, fűtése gázkazánnal megoldott.
Az ingatlan felújítandó állapotú, így remek lehetőség azok számára, akik saját elképzeléseik szerint szeretnék kialakítani új otthonukat. A jó elhelyezkedés és a garázs külön értéket képvisel a környéken.
Jó lokáció, gyors eléréssel a belváros felé.
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Felújítandó
Gázkazán
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
301 248 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1