+5 fotó
Hirdetéskód: 9011822
Referenciaszám: LK078101-5227572
Feltöltve: ma
Pécs eladó téglalakás 2 szobás: 36,5 millió Ft
36,5 millió Ft
890,2 ezer Ft/m²
41 m²
2 szoba
szuterén
Eladó lakás, Pécs
Legolcsóbb Pécs-belvárosi lakás!Eladó Pécs történelmi belvárosában, a Kisflórián utcában egy 41 nm-es szép állapotú lakás.Az ingatlan egy tágas nappali-amerikai konyha, külön bejáratú hálószoba, fürdőszoba és egy kis tároló/kamra elrendezésű.A társasház 2005-ben épült, a lakás félalagsor elhelyezkedésű, fűtése saját gázkazánról megoldott, műanyag nyílászárók redőnnyel ellátva.Olcsón fenntartható, nagyon alacsony rezsivel működő lakás, kiváló lehetőség fiatal pároknak, egyedülálló személynek, egyetemistáknak, a jogi egyetem, sétálóutca, Széchenyi tér is néhány perces sétával elérhető.Bővebb információkért hívjon!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
36500000 Ft
Referencia szám: LK078101-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
2005
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
157 079 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel