+9 fotó
Hirdetéskód: 8722007
Referenciaszám: M313491-5046566
Frissítve: ma
Pilisvörösvár eladó téglalakás 2 szobás: 95 millió Ft
95 millió Ft
1,86 millió Ft/m²
51 m²
2 szoba
földszint
Eladó Lakás, Pilisvörösvár
***Pilisvörösvár leggyönyörűbb, zöldövezeti, csendes részén 51nm-es, teraszos, földszinti kertkapcsolatos lakás eladó***
Az ingatlan a mai igényeknek megfelelően hőszivattyúval rendelkezik, az amerikai konyhás nappaliban a padlófűtésen kívül fan coil is biztosítja a megfelelő hőmérsékletet, a melegvíz-ellátást pedig bojler szolgáltatja.
A várható beköltözés időpontja 2026 március.
A lakás belső kialakítására burkolatok, belső ajtók tekintetében választhatóak, amelyeket az építtető listáz I. osztályú anyagokból.
Aki szeretne közel lakni a fővároshoz (vonattal 3 megálló a Nyugati pályaudvar), de mellette a nyugalmat kedveli és esetleg a festői kilátást a Budai hegyekre, azoknak tökéletes választás ez az ingatlan.
Ebben a városban található a méltán híres Német Nemzetiségi Általános Iskola, valamint a Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium, ahonnan szívesen veszik fel a tanulókat a bécsi egyetemre (Universität Wien).
Ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk.
Referencia szám: M313491
Speciális, ingatlanjogász ügyvédi iroda vagyunk. Szerződésének szerkesztését nagy tapaszatalattal, kedvezményesen végezzük, akkor is, ha nem általam vásárol! Finszter Ügyvédi Iroda. Mentsen el.
Referencia szám: M313491-ZE
Tulajdonságok
Téglalakás
Új építésű
Hőszivattyú
2025
A
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Erdélyi Miklós István
OTPip - Budapest I. kerület Fő utca 7 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 70 242 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
408 837 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.