Eladó lakás Polgárdi, Galamb József utca 3. 63 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9005903
Frissítve: 1 napja

Polgárdi eladó téglalakás 3 szobás: 62,9 millió Ft

62,9 millió Ft
998,4 ezer Ft/m²
63 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Polgárdi kitűnő földrajzi adottságai vonzóak a nagyvárost elhagyni szándékozók számára. Közel van a Balaton és a vonzó programok szerelmeseinek Székesfehérvár. Ha pusztán pihenni és nyugodt környezetre vágyik Polgárdi ezt is biztosítja. Ideális fiataloknak és időseknek. A lakás teljes bútorzatával (szekrénysorok, ágyak, elektronikus eszközök, szőnyegek) eladó 62,9 millió Ft-ért. Befektetőknek praktikus azonnali kiadásra. A város központja 10 perc sétára van, ahol posta, orvosi rendelő, gyógyszertár és üzletsor várja a lakókat. Az új építésű óvoda és bölcsőde 1 perc sétára található. Műszaki leírás: 2021. évben átadott 14 lakásos társasház: amerikai konyhás, nappali + étkező, 2 szoba, tároló, fürdő - WC külön helyiségben, L alakú előszoba. A 63 m3-es lakás hűtő-fűtő klímával, elektromos redőnyökkel, illetve valamennyi szobában beépített LED világítással van felszerelve. A fűtést saját gazdaságos gázkazán biztosítja. A lakáshoz tartozik egy sorompóval védett saját parkoló. INGATLANOSOK NE KERESSENEK!!!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Új építésű
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
A
alacsony közös költségamerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybiztonsági ajtórácsbútorozottcsatornacsendesduplakomfortosgázgépesítetthőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkamraklímaparkettásredőnysaját parkolószigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

MB
Magyar Borbála