Eladó lakás Sajószentpéter, Kertváros, Harica utca 42 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8998822
Feltöltve: 7 napja

Sajószentpéter eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 23,99 millió Ft

23,99 millió Ft
571,2 ezer Ft/m²
42 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Kedves Látogató! Eladásra kínálom igényesen felújított 1/1 tulajdonban lévő, tehermentes lakásomat Sajószentpéter nyugodt, mégis frekventált részén. A 42 m-es, másfél szobás lakás a második emeleten található, és 4 évvel ezelőtt teljes körű felújításon esett át. Ennek során a villamos hálózat teljes cseréje megtörtént, valamint a víz- és szennyvízvezetékek is teljesen megújultak. A vizesblokkok korszerűsítésen estek át. A meleg vizet elektromos bojler biztosítja. A fűtés korszerűsítése során minden helyiségben új radiátorok kerültek felszerelésre, továbbá parapet kazán gondoskodik az ingatlan egyenletes fűtéséről. A nyílászárók és ajtók cseréje szintén megtörtént. A hideg- és melegburkolatok modern, fiatalos színekben készültek. Az ár tartalmazza a teljes konyha- és fürdőszobabútorzatot. Az ingatlan nyugatidélnyugati fekvésű, így délután kellemes, napfényes. A lakás elhelyezkedése kiváló: a városközpont, iskola, óvoda és a tömegközlekedési lehetőségek gyalog mindössze 7 percen belül elérhetők. A közös költség mindössze havi 9.000 Ft. Parkolás közvetlenül a ház előtt, illetve a ház mögötti parkolóban megoldott. A lakáshoz tartozik egy külön álló tároló mely 3 2m.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Nincs
beépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornacsendeserkélyétkezőgázgépesítettinternetjó közlekedésűkamraösszkomfortosredőnyvilágosvillanyvíz