Hirdetéskód: 8780402
Feltöltve: 6 hónapja
Salgótarján eladó téglalakás 3 szobás: 16 millió Ft
16 millió Ft
238,8 ezer Ft/m²
67 m²
3 szoba
1. emelet
Salgótarján, Acélgyári út 53.1/6.
Salgótarjánban, az Acélgyári úton eladó 3 emeletes, téglaépítésű társasházban patakpartra néző, keleti-déli fekvésű 1. emeleti 3 szoba+étkezős, tölgyfaparkettás, felújított - elektromos rendszer, víz- és lefolyó rendszer, burkolatok, festés - 67 nm-es lakás, kis erkéllyel, pincével. Biztonsági bejárati ajtó, kaputelefon, biztonsági kamera a lépcsőházban. A lakás nagyon csendes helyen van, a közelben orvosi rendelő, játszótér, óvoda, iskola, bolt, buszmegálló, a társasház előtt ingyenes parkolási lehetőség. A lakás irányára 16 millió Ft.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Felújított
Gáz (konvektor)
1960
1,2 m²
Nem adta meg a hirdető
35 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 203 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
68 857 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 203 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 203 4