Eladó lakás Sárvár 105 nm
Eladó lakás Sárvár 105 nm
Eladó lakás Sárvár 105 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 8894031
Frissítve: 9 napja

Sárvár eladó téglalakás 4 szobás: 79,9 millió Ft

79,9 millió Ft
761 ezer Ft/m²
105 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Sárvár szívében eladó egy igazán egyedi ingatlanritkaság! A második emeleti, 105 m²-es erkélyes lakás belső tereinek központja a lenyűgöző, 45 m²-es, tágas amerikai konyhás nappali, amely a hatalmas üvegfelületeknek köszönhetően egész nap természetes fényben úszik. A lakótér praktikus elosztását a három külön nyíló, teljes értékű hálószoba teszi teljessé. Az ingatlan további előnye, hogy a vételár tartalmazza a fotókon látható teljes berendezést a konyha teljes gépesítését, így az adásvételt követően azonnal, kompromisszumok nélkül birtokba vehető. A lakás technikai felszereltsége is a maximális kényelmet szolgálja: a nyári hőségben modern klímaberendezés gondoskodik a megfelelő hőérzetről, a hűvösebb hónapokban pedig egyedi gázcirkó rendszer adja az otthon melegét padlófűtéssel, a szobákban pedig lapradiátorokkal. Az autója biztonsága miatt sem kell aggódnia, hiszen a zárt udvarban saját, fedett autóbeálló várja. Ez az ajánlat kiváló lehetőség azoknak, akik nem építkezni vagy felújítani szeretnének, hanem azonnal élvezni egy prémium, belvárosi otthon minden nyugalmát és kényelmét. Irodánk teljeskörű hitelügyintézéssel várja kedves ügyfeleit!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2006
Erkély:
5 m²
Energetikai besorolás:
D
amerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybútorozottcsatornacsendeserkélygázgépesítettjó beosztásúkaputelefonklímakocsibeállóösszkomfortosredőnyvilágosvillanyvíz