Eladó lakás Siófok, Aranypart 69 nm
Eladó lakás Siófok, Aranypart 69 nm
Eladó lakás Siófok, Aranypart 69 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8996792
Referenciaszám: 17112931
Feltöltve: 8 napja

Siófok eladó téglalakás 3 szobás: 129,99 millió Ft

129,99 millió Ft
1,88 millió Ft/m²
69 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Karnyújtásnyira a Balatontól! A CITY CARTEL INGATLANIRODA eladásra kínál Siófokon, az Aranyparton, újszerű medencés társasházban található, földszinti, 105 m2 nagyságú saját kerttel rendelkező, balatoni panorámás, 69 m2 lakóterületű, 1+2 szobás téglalakást. Beosztását tekintve egy amerikai konyhás nappali, kettő hálószoba, közlekedő, zuhanyzós fürdőszoba, WC, gardrób és egy terasz került benne kialakításra. Az ingatlan kertjéből közvetlenül a vízpartra léphetünk. Önálló mérőórák, padló fűtés, klímás hűtés-fűtés. Exkluzív megjelenésű és minőségű társasházban. Ide csak költöznie kell, élvezze már az idei nyarat ebben a páratlan lakásban. Az ingatlanhoz a teremgarázsban található parkoló további 12 millió forintért, saját tároló 5 millió forintért kötelezően megvásárolandó. További információkért írjon, vagy hívjon, a hét bármely napján az alábbi elérhetőségeim egyikén! Irodáink: 8600 Siófok, Fő tér 6. (Sió Pláza -1. szint) 8640 Fonyód, Ady Endre u. 5. (Balaton Áruház földszint) 8638 Balatonlelle, Rákóczi út 276. Kövess minket Facebook-on is: @citycartelbalaton!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Padlófűtés
Építés éve:
1
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabútorozottcsatornagarázsgardróbklímaösszkomfortospanorámateraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gál Balázs
City Cartel, Siófok
Az iroda összes hirdetése
+36 70 866 8

Hitelkalkulátor