Eladó lakás Siófok, Belváros 56 nm
Eladó lakás Siófok, Belváros 56 nm
Eladó lakás Siófok, Belváros 56 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8996794
Referenciaszám: 53956
Feltöltve: 8 napja

Siófok eladó téglalakás 2 szobás: 63,7 millió Ft

63,7 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
56 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
A siófoki LIDO HOME Ingatlaniroda ELADÁSRA kínál egy felújított, 2 SZOBÁS TÉGLA lakást a BELVÁROSBAN! Eladásra kínáljuk ezt a BELVÁROSI 2. emeleti, felújított tégla lakást. A széles lépcsőházból belső körfolyosón jutunk el az ingatlanhoz, ahova belépve egy fényes nappaliba érkezünk. Az étkező és a konyha tágas terei kellemes hangulatot biztosítanak. Jellemzők: -Lakás mérete: 57 m2 -Fűtés és meleg víz: gázkazán + radiátorok -Inverteres klíma -Burkolatok: laminált padló, járólap, csempe -Önálló mérők -Rendezett társasház -Közös nagy tároló a Fszt.-en -Bútorozott, gépesített A lakás a belváros szívében helyezkedik el, csendes udvarra néz, ugyanakkor pár perc séta a Spar, a torony, éttermek, gyógyszertár, mozi, étterem, kávézó. Kiváló lehetőség befektetésnek is, nyaralásra és állandó lakhatásra egyaránt jó választás. Amennyiben a LIDO HOME által kínált BELVÁROSI 2 szobás LAKÁS, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbútorozottcsatornagázösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Jezsó Péter
Lido Home Siófok
Az iroda összes hirdetése