+17 fotó
Hirdetéskód: 8949067
Referenciaszám: LK033158-5186587
Frissítve: 1 hónapja
Siófok eladó téglalakás 3 szobás: 149,9 millió Ft
149,9 millió Ft
1,95 millió Ft/m²
77 m²
3 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Siófok
Eladó privát kertkapcsolatos, balatoni panorámás lakóparki lakás Siófok Aranypartján!
Siófok egyik legexkluzívabb részén, az Aranyparton, modern luxus lakóparkban kínálunk megvételre egy 77 m²-es, 2 szoba + nappalis, kivételes adottságokkal rendelkező első emeleti lakást. Az ingatlan ideális választás mind állandó otthonnak, mind prémium nyaralónak vagy befektetésnek.
A lakás egyik legnagyobb értéke a privát, 77nm-es kertkapcsolat, a mellette lévő saját tároló, valamint a hozzá tartozó 12 m²-es, Balatonra panorámás terasz, amely tökéletes helyszíne a pihenésnek, reggeli kávézásoknak vagy a naplementék élvezetének. A közvetlen kertkapcsolat ritka lehetőség az Aranyparton, valódi üdülőövezeti életérzést kínál.
A belső elrendezés praktikus és élhető: a világos nappali közvetlen kijárattal rendelkezik a teraszra és a kertbe, míg a két külön nyíló hálószoba nyugodt, intim életteret biztosít. A nagy üvegfelületeknek köszönhetően a lakás egész nap világos, a balatoni panoráma pedig a mindennapok természetes része.
A lakópark szolgáltatásai és előnyei:
- 24 órás portaszolgálat, ellenőrzött, biztonságos környezet
- 3 medence a lakók kényelméért:
- 2 külön gyermekmedence
- 1 nagyméretű felnőtt medence
- Igényesen kialakított, parkosított közösségi terek
További előnyök:
- Saját tároló, amely a többi lakással ellentétben közvetlenül a lakás és a kert mellett helyezkedik el, rendkívül praktikus megoldást nyújtva (kerékpár, strandfelszerelés, kerti bútorok tárolására)
- Saját autóbeálló
A tároló és az autóbeálló együttes értéke: 9.000.000 Ft
A Balaton-part, strand, sétány, éttermek és kávézók néhány perc sétával elérhetők, miközben a lakópark nyugalma, exkluzivitása és szolgáltatásai maximális kényelmet biztosítanak.
További kérdés esetén és a megtekintéssel kapcsolatban keressen bátran a hét bármely napján!
149900000 Ft
Referencia szám: LK033158
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Elektromos
2012