+14 fotó
Hirdetéskód: 8996501
Referenciaszám: LK076209-4906060
Frissítve: ma
Siófok eladó téglalakás 3 szobás: 160 millió Ft
160 millió Ft
1,98 millió Ft/m²
81 m²
3 szoba
3. emelet
Eladó lakás, Siófok
Ezüst parti Luxus
Siófokon eladó egy balatoni részpanorámás, nagy erkélyes 81nm- es lakás.
Az ingatlan az Ezüstpart legszebb részén, közvetlen vízparti lakóparkban található, amely 2022-ben épült.
A Beruházás során fontos szempont volt az energiatakarékos otthonok megalkotása ezért a lakás rendkívül kis költséggel fenntartható.
Elosztása: - előszoba, amerikai-konyhás nappali, terasz, 2 hálószoba, fürdő, wc.
Felszereltség:
- energiatakarékos és környezetbarát hűtés-fűtés egyedi hőszivattyús rendszerrel
- prémium minőségű belső kialakítás (meleg- és hidegburkolatok, kapcsolók, konnektorok, szaniterek)
- elektromos vezérlésű alumínium redőnyök
- alumínium nyílászárók háromrétegű, hőszigetelésű üveggel, beépített szúnyoghálóval.
-gépesített konyha
A lakáshoz tartozik egy tároló és egy felszíni parkoló is!
A luxus lakópark lakóinak kikapcsolódását szolgálja a kertben található feszített víztükrű medence, ahonnan rálátás nyílik a Balatonra.
A Balaton part a kertből megközelíthető, a közelben éttermek, kikötő, játszótér.
Ezt a csodás ingatlant ajánlom a Balaton, a strandolás, vitorlázás szerelmeseinek, befektetni vágyóknak és állandó otthont keresőknek egyaránt.
Bővebb tájékoztatásért keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Téglalakás
Újszerű
Hőszivattyú
2022
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 34 456 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
688 567 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.