+13 fotó
Hirdetéskód: 8939138
Referenciaszám: 212500235
Frissítve: 1 hónapja
Sopron eladó téglalakás 3 szobás: 84,9 millió Ft
84,9 millió Ft
998,8 ezer Ft/m²
85 m²
3 szoba
Legyél a centrumban!
Sopron belvárosában eladó egy frekventált elhelyezkedésű, 3 szobás társasházi lakás.
Jellemzők:
- Sopronban, a Mátyás király utcában található
- 1. emeleti ingatlan
- 85 nm alapterületű, világos, tágas szobákkal
- helyiségek: 3 szoba, beépített loggia, konyha-étkező, kamra, fürdőszoba, WC, közlekedő
- saját pincetároló is tartozik a lakáshoz
- parkolási lehetőség az épület udvarában (kizárólag a lakóknak, érkezési sorrendben)
- műanyag, hőszigetelt ablakok
- fűtési rendszere: 4 gázkonvektor, 2 cserépkályha, elektromos fűtőkészülék (a fürdőszobában)
- a melegvizet villanybojler biztosítja
- jól megközelíthető helyen fekszik
- közelében üzletek, orvosi rendelők, gyógyszertár, általános iskola, gimnáziumok, autóbusz megálló, vasútállomás
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1966
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 011 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
365 371 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 011 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 011 2