+17 fotó
Hirdetéskód: 7057584
Referenciaszám: LK067861
Frissítve: 27 napja
Sopron eladó téglalakás: 9,9 millió Ft
9,9 millió Ft
30,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
320 m²
tetőtér
Leírás
Belvárosban frekventált helyen brutto 320 nm-es 4 lakás kialakítására alkalmas tetőtér beépítési lehetőséget kínálunk eladásra.
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Nincs fűtés
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 99 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
42 605 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 99 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 99 815 0