Eladó lakás Szeged, Felsőváros 52 nm
Eladó lakás Szeged, Felsőváros 52 nm
Eladó lakás Szeged, Felsőváros 52 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8727986
Referenciaszám: 22942
Frissítve: ma

Szeged eladó téglalakás 2 szobás: 50,2 millió Ft

50,2 millió Ft
965,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
52 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
10. emelet
Emelet
H&P azonosító: #22942 Szécsi Nikolett vezető referens, tel.: +36-70-32-33-952 Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon! Erkélyes lakás eladó ! A lakás főbb jellemzői: - lakótért területe: 52 m2 - konyha, 2 szoba, fürdőszoba, wc - klíma - új bejárati ajtó - új fürdőszoba, wc - szobákban laminált padló - 10. szint , 10 szintes társasházban - távhő egyedi mérővel - műanyag nyílászáró Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Home & People azonosító: #22942 Irányár: 50.200.000,- Ft Szécsi Nikolett vezető referens, tel.: +36-70-32-33-952 Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést! Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
10
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1980

Az iroda összes hirdetése
+36 70 323 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 169 445 Ft
Második évtől
216 038 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%