+6 fotó
Hirdetéskód: 8954679
Feltöltve: 1 hónapja
Szeged eladó téglalakás 2 szobás: 62,99 millió Ft
62,99 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
60 m²
2 szoba
3. emelet
Leírás
Eladó Szegeden a Hóbiárt basa utcában egy 3. emeleti tágas 2 szobás erkélyes jó állapotú 60 nm- es lakás udvari parkolóval és tárolóval hőszigetelt házban!
A lakásba lépve tágas előszoba fogad minket, a nyílászárók fa szerkezetűek, árnyékolókkal szereltek. A konyha tágas és világos étkező résszel alakított. A szobák külön nyílóak parkettával burkoltak, falai festettek az egyikről erkély nyílik a belső csendes park irányába. A lakás fűtését gáz konvektorok látják el. A fürdőszoba kádas kialakítású hidegburkolatos, a WC- külön helyiségben került kialakításra. A lépcsőház és a ház jó esztétikai és műszaki állapotban van homlokzata szigetelt, jó lakóközösség jellemzi a földszinten tároló tartozik a lakáshoz továbbá az udvarban a parkolás is megoldható! A környék infrastruktúrája magáért beszél tömegközlekedés, boltok, étterem 1 percen belül! Jöjjön el nézze meg! Azonnal költözhető! A belváros szíve gyalogosan 5 percre elérhető. Az udvarban egy nagy méretű garázs is tartozik a lakáshoz ami igény szerint megvásárolható! Tehermentes! Az ingatlanban jelenleg bérlő tartózkodik aki, ha teheti szívesen maradna is így befektetésre is hibátlan döntés!
Irányár: 62,99 millió Forint!
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Átlagos
Gáz (konvektor)
4 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
VI
Vőneki Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 30 389 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
271 080 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.