+1 fotó
Hirdetéskód: 9012701
Referenciaszám: LK077955-5062735
Frissítve: ma
Szeged eladó téglalakás 1 szobás: 12 millió Ft
12 millió Ft
571,4 ezer Ft/m²
21 m²
1 szoba
6. emelet
Eladó lakás, Szeged
Szeged belvárosához közel, a népszerű Szent Miklós utcában eladó egy 21 nm-es, fejlesztési lehetőségeket kínáló ingatlan!
A lakás jelenleg közművek nélküli, azonban a közművesítés lehetősége adott, így igény szerint kialakítható egy kényelmes, kompakt lakótér. Az elhelyezkedése kiváló: a környék remek infrastruktúrával rendelkezik, boltok, tömegközlekedés, éttermek és egyéb szolgáltatások könnyedén elérhetők.
Elsősorban befektetők figyelmébe ajánlom, akik egy jó adottságokkal rendelkező ingatlant keresnek Szegeden.
Ha felkeltette érdeklődését, kérem, keressen bizalommal!mmal!
Referencia szám: LK077955
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Nincs fűtés
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 00
Hitelkalkulátor
Második évtől
51 643 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 00
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 00