Eladó lakás Székesfehérvár, Prohászka 56 nm
Eladó lakás Székesfehérvár, Prohászka 56 nm
Eladó lakás Székesfehérvár, Prohászka 56 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9009909
Referenciaszám: H518089
Feltöltve: ma

Székesfehérvár eladó téglalakás 2 szobás: 53,5 millió Ft

53,5 millió Ft
955,4 ezer Ft/m²
56 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Székesfehérváron, 56 m2-es, FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ a Lövöldén Ingatlan jellemzői: - tégla épületben - a ház szigetelése megtörtént (tulajdonos ennek költségeit már kifizette) - földszinti lakás - 56 m2 ( 2 szoba, konyha, fürdőszoba, előszoba/közlekedő, kamra) - kondenzációs gázkazánnal, radiátoros hőleadással - vizet is a gázkazán melegít - hőszigetelt üvegezésű műanyag nyílászárók Ha további információk érdeklik vagy megtekintené a lakást, hívjon. Ha a vásárláshoz a jelenlegi ingatlana eladására van szükség, akkor abban is szívesen együttműködöm Önnel! Amennyiben hitelre van szüksége, az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként, teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. Kérje személyre szabott ajánlatunkat!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1965

Az iroda összes hirdetése
+36 70 465 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 180 584 Ft
Második évtől
230 240 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.