+17 fotó
Hirdetéskód: 8665096
Referenciaszám: LK083449
Frissítve: 2 napja
Székesfehérvár eladó téglalakás 3 szobás: 78,9 millió Ft
78,9 millió Ft
928,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
85 m²
3 szoba
földszint
Leírás
***Eladó egy napfényes, téglaépítésű lakás Felsőváros belvárosához közel eső részén!***
A 3 lakásos házban található ingatlan gáz cirkó fűtésrendszerrel, valamint klímaberendezéssel is felszerelt, amely garantálja a lakók kényelmét a hideg téli napokon és a forró nyári hónapokban egyaránt. A napfényes terek és az elegáns kialakítás mind hozzájárulnak az otthon meleg és barátságos atmoszférájának megteremtéséhez. A földszinti lakás alapterülete 85 nm, elosztása pedig konyha-étkező, tágas nappali + 2 hálószoba.
A lakásokhoz tartozó kert igazi kincs a város szívében, lehetőséget nyújt kertészkedésre, pihenésre/kikapcsolódásra vagy akár gyermekjátékok elhelyezésére is. A kényelmet tovább növeli a saját használatú garázs, amely nem csupán a parkolást, de többféle tárolási lehetőséget is biztosít.
A lakás főbb jellemzői:
85 nm-es lakótér: konyha-étkező, nappali + 2 hálószoba,
Világos, déli fekvésű nappali, napfényes terek egész nap,
Újszerű állapot, azonnal költözhető,
Igény esetén akár a teljes berendezés is maradhat,
Közös, rendezett kert, ideális pihenésre, gyerekeknek, kerti programokra,
Belváros gyalog mindössze 10 perc alatt elérhető mégis csendes környezet,
Kis lakóközösség, nyugodt környezet,
Minden közmű külön mérővel,
Alacsony fenntartási költségek, D energetikai minősítés, nincs közös költség,
13 nm-es pince, szauna kiépítéséhez előkészítve.
A lakáshoz tartozik egy garázs is, mely a vételár részét képezi
További információkért és a megtekintés miatt kérem keressen elérhetőségeimen!
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Újszerű
Gázkazán
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 00
Hitelkalkulátor
Második évtől
339 550 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.