Eladó lakás Székesfehérvár 38 nm
Eladó lakás Székesfehérvár 38 nm
Eladó lakás Székesfehérvár 38 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8998849
Frissítve: 5 napja

Székesfehérvár eladó téglalakás 1 szobás: 63,9 millió Ft

63,9 millió Ft
1,68 millió Ft/m²
38 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Székesfehérvár belvárosában, a Móricz Zsigmond utcában, eladó egy 38 négyzetméteres magasföldszinti téglalakás kertkapcsolatos társasházban. Kiváló lehetőség egyedülállóknak, pároknak és befektetőknek. A lakás felosztása: előtér, konyha, fürdőszoba, szoba. A lakás melegét egyedi gázkazán biztosítja, valamint a hűtő-fűtő klímával is felszerelt, ezért a lakás rezsije rendkívül alacsony. Az előszobában beépített szekrény található, a konyha gépesített, mosogatógéppel, villanysütővel és gáztűzhellyel felszerelt. A lakás ablakai redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek és a kertre néznek, ezért a lakás az utca zajától mentes. A kertben grillezésre, bográcsozásra, szabadidős tevékenységre van lehetőség. A lakáshoz tartozik egy saját zárható tároló (4 nm) a lépcsőházban, valamint egy saját kerti tároló (6nm) is. Közös költség: 15000 ft/ hó

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített konyhabútorbeépített szekrénybelsőkertcsatornacsendesgázgépesítettjó közlekedésűkertkapcsolatosklímamelléképületösszkomfortospinceredőnyvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 70 616 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 215 688 Ft
Második évtől
274 996 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.