+17 fotó
Hirdetéskód: 8997251
Referenciaszám: LK093341
Feltöltve: 8 napja
Szekszárd eladó téglalakás 5 szobás: 59 millió Ft
59 millió Ft
273,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
216 m²
5 szoba
tetőtér
Leírás
Kivételes méretű, kétszintes lakás eladó Szekszárd kedvelt részén 216 nm, teraszokkal, felújítandó állapotban
Szekszárd frekventált, jól megközelíthető részén eladásra kínálunk egy 216 nm alapterületű, tágas belső kétszintes lakást, amely ideális választás nagycsaládosoknak, összeköltözőknek vagy akár otthoni munkavégzéshez is.
Az ingatlan az épület első emeletén és tetőterében helyezkedik el, praktikus és jól átgondolt elrendezéssel. A lakáshoz több szabadtéri kapcsolódás is tartozik:
közös udvarhasználat
az első emeleten 5 nm-es loggia és 5 nm-es terasz
a tetőtérben további 5 nm-es loggia
Az 1996 körül, hagyományos építési technológiával készült épület stabil szerkezeti állapotú, gondosan karbantartott, külső hőszigeteléssel ellátott. Az ingatlan jó műszaki állapotban van, azonnal költözhető.
Főbb műszaki jellemzők:
műanyag, hőszigetelt külső nyílászárók
tömör fa beltéri ajtók
központi gázkazán
radiátoros fűtés
kedvező fenntarthatóság
A lakás különleges adottsága a ritka méret és a kétszintes kialakítás, amely egyszerre biztosít tágas közösségi tereket és jól elkülöníthető privát életteret.
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Jó állapotú
Gázkazán
1996
4,7 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 02
Hitelkalkulátor
Második évtől
253 909 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.