Eladó lakás Szekszárd, Szent István tér 18 36 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013296
Feltöltve: 2 napja

Szekszárd eladó téglalakás 1 szobás: 30 millió Ft

30 millió Ft
833,3 ezer Ft/m²
36 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Győr belvárosában eladó első emeleti egyszobás téglalakás! Az épület hőszigetelt, a szoba szomszédokkal közös falai hangszigeteltek. A lakásban egy szoba, fürdő, előszoba és egy konyha található. A szoba parkra néző, déli tájolású ablakkal és erkéllyel rendelkezik. Belvárosi elhelyezkedésének köszönhetően a közelben park, abc, mozi, színház, uszoda, óvoda, iskola stb. található. Alacsony fenntartási költségei miatt is Ideális egyedülállóknak, nyugdíjasoknak, diákoknak. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Távfűtés egyedi méréssel
Erkély:
2 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
25 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsatornaerkélyhőszigeteltkábeltévékaputelefonliftösszkomfortosparkettásredőnyszigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 368 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 101 262 Ft
Második évtől
129 106 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.