+10 fotó
Hirdetéskód: 8877748
Referenciaszám: 392391
Frissítve: 12 napja
Szigetszentmiklós eladó téglalakás 1 szobás: 45,9 millió Ft
45,9 millió Ft
1,35 millió Ft/m²
34 m²
1 szoba
3. emelet
Eladó téglalakás Szigetszentmiklós, 34nm, 45.900.000Ft - József Attila utca
Eladó egy felújított, téglaépítésű lakás Szigetszentmiklóson, a csendes József Attila utcában.
A 34 négyzetméteres ingatlan a 3. emeleten helyezkedik el, ideális választás lehet egyedülállók vagy fiatal párok számára.
Az otthon melegét gáz konvektor biztosítja, ami gazdaságos és hatékony fűtési megoldást kínál.
A lakásban található egy szoba, amely a nyugodt utcai környezetre néz.
Az erkély mérete 2 négyzetméter, tökéletes helyszín a reggeli kávézásokhoz vagy esti pihenésekhez.
Az ingatlan állapota kiváló, így az új tulajdonos azonnal költözhet, nem szükséges felújítási munkálatokat végezni.
AMENNYIBEN NEM RENDELKEZIK A TELJES VÉTELÁRRAL, segítünk Önnek megtalálni a legjobb megoldást! BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul díjmentesen. Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest. Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.
További információkért állok rendelkezésére
ZZs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392391
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gáz (konvektor)
1960
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 786 0
Hitelkalkulátor
Második évtől