Eladó lakás Szigetszentmiklós 35 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8994610
Feltöltve: 10 napja

Szigetszentmiklós eladó téglalakás 1 szobás: 45,8 millió Ft

45,8 millió Ft
1,31 millió Ft/m²
35 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Eladó világos, szép állapotú erkélyes, 1 szobás, 2. emeleti lakás, mely azonnal költözhető. Főbb jellemzők: Szigetelt ház, központban, alacsony rezsi, erkély, saját pince, műanyag ablakok redőnnyel, fűtés: gázkonvektor, új konyhabútor, előszobában beépített gardrób, zuhanyzós fürdő, wc külön helyiségben, parkosított környezet. Buszmegállók 2-4 perc, HÉVmegálló 5-8 perc. Rugalmasan megtekinthető.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Nincs
beépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornacsendeserkélygardróbgázhőszigeteltjó közlekedésűkaputelefonösszkomfortosparkettáspinceredőnyszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 70 931 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 154 594 Ft
Második évtől
197 102 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.