+7 fotó
Hirdetéskód: 8777780
Referenciaszám: H509878
Frissítve: 2 napja
Szolnok eladó téglalakás 2 szobás: 32,9 millió Ft
32,9 millió Ft
539,3 ezer Ft/m²
61 m²
2 szoba
1. emelet
Leírás
Szolnokon a Vörösmarty utcában , felújítandó lakás eladó !
Ingatlan jellemzői:
- 1970-ben épült
- 61 nm + 36 nm tároló
- 1 emelet
- gázfűtéses
- K-Ny tájolású
- fa nyílászárók
- felújítandó
A jó infrastruktúrának köszönhetően bolt, gyógyszertár és buszmegálló a közelben található.
Irodánkban bankfüggetlen hitel-ügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére!
A hirdetésben szereplő információkat a megbízótól kaptuk, irodánk azokért felelősséget nem vállal!
Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon, forduljon hozzám bizalommal, és nézzük meg együtt !
Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.
Tulajdonságok
Téglalakás
Gáz (konvektor)
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
141 587 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2