Hirdetéskód: 8869941
Feltöltve: 3 hónapja
Szombathely eladó téglalakás 1+1 fél szobás: 36,12 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
36,12 millió Ft
1,03 millió Ft/m²
98 701 Euro
2 820,03 Euro/m²
35 m²
1+1 fél szoba
1. emelet
Szombathely, Szent Márton út
Szombathely belvárosában kínáljuk eladásra ezt a 35 m²-es, erkélyes 1 + fél szobás 1. emeleti lakást. Az ingatlan tégla építésű, melyhez a zárt, belső udvarban van lehetőség parkolásra. A közelben található bölcsőde, óvoda, iskola, orvosi rendelő, vasútállomás, buszmegálló, piac, boltok.
A lakáshoz amerikai konyhás nappali, 1 hálószoba, fürdőszoba, erkély tartozik.
A fűtés és a melegvíz ellátás egyedi gázkazánnal történik, melynek cseréje fél éve történt. Rendkívül kedvező rezsiköltségei miatt ideális lehet befektetésnek is.
Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető.
+3630/473-7223
Irányár: 38.000.000 Ft
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Újszerű
Gázkazán
2005
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 473 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 473 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 473 7