+17 fotó
Hirdetéskód: 9012363
Referenciaszám: LK089491
Feltöltve: 1 napja
Szombathely eladó téglalakás 4 szobás: 74,9 millió Ft
74,9 millió Ft
668,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
112 m²
4 szoba
3. emelet
Leírás
Belvárosi otthon extra lehetőségekkel 112 nm, belső kétszintes tégla lakás
A belváros szívében kínálunk megvételre egy különleges hangulatú, 3. emeleti, belső kétszintes, 112 nm-es tégla lakást, amely tágas tereivel és praktikus kialakításával ideális választás nagyobb családoknak vagy a belvárosi élet szerelmeseinek.
Az ingatlanban két nagy méretű szoba található, melyek közül az egyikben hangulatos cserépkályha is helyet kapott, így a fűtés többféleképpen is megoldható. Emellett rendelkezésre áll egy kisebb szoba, külön konyha, fürdőszoba, valamint különálló WC is.
A lakás egyik legnagyobb előnye a külön lakrészként is használható tetőtéri szoba, amely saját zuhanyzós fürdőszobával és WC-vel rendelkezik. Tökéletes lehet nagyobb gyermek számára privát élettérként, vendégszobának vagy akár home office irodának is.
A nyílászárók korszerű, 3 rétegű Kömmerling ablakok, műkő könyöklőkkel. A fürdőszobában zuhanyzó és kád egyaránt megtalálható, a minőségi Bosch és Kludi szerelvények pedig tovább emelik az ingatlan komfortját.
Ha egy tágas, jól alakítható, karakteres belvárosi otthont keres, ahol minden családtagnak jut saját tér, ezt a lakást érdemes megnéznie!
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gázkazán
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 94 814 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
322 335 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.