+17 fotó
Hirdetéskód: 9018580
Referenciaszám: LK080311-5232195
Feltöltve: ma
Szombathely eladó téglalakás 4 szobás: 69 millió Ft
69 millió Ft
616,1 ezer Ft/m²
112 m²
4 szoba
1. emelet
Eladó lakás, Szombathely
Szombathelyen a Fő tér közelében eladó egy 112 nm-es , 4 szobás polgári jellegű szép nagy lakás.Tégla épületben 1. emeleten található. Az ingatlant nagy belmagasság, tágas terek jellemzik. A 4 szoba mellett egy konyha, kamra, fürdő, külön WC, és egy kényelmes gardrób is megtalálható. A lakáshoz tartozik egy saját használatú pincerekesz is. Fűtése gázcirkó kazán, a villany ,- és vízhálózatot tulajdonosai felújították. A társasházban kis lakóközösség él, mindössze csak 5 saját tulajdonú lakás található. Nagycsaládoknak ideális otthona lehet, de cégeknek , irodának, orvosi rendelőnek is tökéletes választás!Ez a lakás kiváló lehetőséget kínál a városi élethez! Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Hívjon bizalommal!
Referencia szám: LK080311
Tulajdonságok
Téglalakás
Jó állapotú
Gázkazán
19
C
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 94 770 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
296 945 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel