+6 fotó
Hirdetéskód: 8556213
Referenciaszám: LK032889
Frissítve: 22 napja
Tatabánya eladó téglalakás 2 szobás: 42,99 millió Ft
42,99 millió Ft
764,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
56 m²
2 szoba
4. emelet
Leírás
Stílusos, felújított lakás eladó Tatabánya szívében terasz, klíma, költözésre készen!
Eladó egy fiatalos,
amerikai konyhás nappalival és külön hálószobával rendelkező, teljes körűen felújított tégla lakás Tatabányán.
A lakás modern burkolatokat kapott: a konyha és a fürdő hidegburkolattal, a nappali és háló minőségi laminált parkettával lett ellátva.
Új nyílászárók és klímaberendezés gondoskodnak a komfortérzetről egész évben.
A lakás igazi különlegessége a napfényes, hangulatos terasz, ahol jólesik a reggeli kávé vagy egy esti kikapcsolódás.
Lokáció szempontjából is tökéletes választás: óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek pár percre találhatók.
Ingyenes parkolás közvetlenül a ház előtt biztosított.
Azonnal költözhető, így akár holnap már az új otthonában ébredhet!
Keressen bizalommal és ha szeretné megtekinteni kérem hívjon fel vagy írjon üzenetet.
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Jó állapotú
Távfűtés
1960
5,3 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 23 814 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
185 009 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 23 814 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 23 814 9
Hasonló eladó ingatlanok Tatabányán
Feltöltve: 1 napja
11
42,5 millió Ft 625 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tatabánya, Huba vezér utca

Frissítve: 1 hónapja
9
46,9 millió Ft 884,9 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tatabánya
Frissítve: 22 napja
18
39,9 millió Ft 654,1 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tatabánya, Nincs utca

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Tatabányán 42,99 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Feltöltve: 1 hónapja
10
42,9 millió Ft 752,6 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tatabánya
Frissítve: 1 hónapja
18
39 millió Ft 735,8 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tatabánya

Frissítve: 6 napja
8
43,9 millió Ft 828,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Tatabánya