Hirdetéskód: 8996818
Referenciaszám: 209002232
Frissítve: 1 napja
Veresegyház eladó téglalakás 3 szobás: 86,91 millió Ft
86,91 millió Ft
1,42 millió Ft/m²
61 m²
3 szoba
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő földszin
Veresegyház legszebb részén a Mézesvölgyben kínálunk eladásra egy 61 nm-es, HŐSZIVATTYÚS, kertkapcsolatos, teraszos, 3 szobás, amerikai konyhás, nappalis, új építésű, liftes társasházban lévő földszinti lakást. Minőségi alapanyagokból, igényes kivitelezés jellemzi a projektet, ahol a biztonság és a kényelem mellett az energiatakarékosság volt a fő szempont. A ház átgondolt tervezésének köszönhetően kényelmes, otthonos, szellős, viszont ugyanakkor bővelkedik a reprezentatív, elegáns elemekkel.
Az terasz mérete: 6 nm.
Teremgarázsok, tárolók, kert kapcsolat megvásárolhatóak.
Az ingatlan egy tó mellett helyezkedik el, így rendkívül nyugodt és csendes. Aki nem csak egy átlagos lakhatási lehetőséget keres, hanem harmóniát a mindennapokban.
A lakás házközponti fűtéssel és hűtéssel ellátott, lakásonként egyedi mérőórával rendelkezik. A társasház fűtéséről, hűtéséről, valamint használati meleg víz ellátásáról víz-levegő hőszivattyú gondoskodik, melynek energia szükségletét H tarifáról biztosítják. A hőszivattyú télen a padlón és a mennyezeten fűt, míg a nyári hónapokban a mennyezeten hűt, így egész évben biztosított a kellemes hőmérséklet. Az ingatlan külső hőszigetelő rendszerrel, valamint három rétegű nyílászáró rendszerrel lett kialakítva. Ennek eredményeképpen a rezsi költségek minimalizálódnak.
Az összes közmű külön mérőórákról üzemel.
A bejárati ajtó több ponton záródó biztonsági ajtó, a belső ajtók minőségi dekor fóliások.