Eladó lakás Zalaegerszeg, Belváros 91 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg, Belváros 91 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg, Belváros 91 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9004743
Referenciaszám: LK041644-5223866
Feltöltve: 1 napja

Zalaegerszeg eladó téglalakás 4 szobás: 68 millió Ft

68 millió Ft
747,3 ezer Ft/m²
91 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Napfényes, tágas lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában! Zalaegerszeg belvárosában kínálok megvételre egy 91 m²-es, 3. emeleti, téglaépítésű (1995) lakást, amely kiváló választás lehet családok, párok vagy akár befektetők számára is. Az ingatlan elosztása rendkívül praktikus: tágas nappali, 1 hálószoba, 2 félszoba, világos, nagy ablakos konyha+étkező. fürdőszoba zuhanyzóval és sarokkáddal, valamint egy kényelmes, jól kihasználható gardrób helyiség. A lakás egyik legnagyobb előnye a kivételes fényviszony: a nappali és a konyha hatalmas ablakainak köszönhetően egész nap természetes fény árasztja el a tereket. Műszaki jellemzők: 1995-ben épült, tégla szerkezet Egyedi gázcirkó fűtés Klímával felszerelt Dupla hőszigetelt fa nyílászárók, részben szúnyoghálóval A belvárosi lokációnak köszönhetően minden fontos intézmény, bolt, iskola és szolgáltatás néhány perc sétával elérhető. Ha egy tágas, napfényes, kiváló elosztású otthont keres Zalaegerszeg szívében, ezt az ingatlant érdemes megtekintenie! Referencia szám: LK041644

Építés éve:
1995
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kontler Patrícia
Duna House - Zalaegerszeg, Ady Endre utca
Az iroda összes hirdetése
+36 92 999 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 229 528 Ft
Második évtől
292 641 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év