+3 fotó
Hirdetéskód: 9007858
Referenciaszám: 395616
Feltöltve: 1 napja
Zalaegerszeg eladó téglalakás 2 szobás: 42,5 millió Ft
42,5 millió Ft
904,3 ezer Ft/m²
47 m²
2 szoba
6. emelet
Eladó téglalakás Zalaegerszeg, 47nm, 42.500.000Ft - Belváros, lift, erkély
Igényes, bútorozott lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában
Zalaegerszeg belvárosának közkedvelt részén kínálok megvételre egy szép állapotú, ízlésesen berendezett, teljesen bútorozott és gépesített lakást liftes társasházban.
Az ingatlan a társasház 6. emeletén helyezkedik el, melynek köszönhetően rendkívül világos, csendes és kellemes panorámás kilátással rendelkezik. A rendezett, tiszta, zárt lépcsőház és a külön zárt folyosó biztonságos, kulturált lakókörnyezetet biztosít.
A praktikus elrendezésű lakásban amerikai konyhás nappali és külön hálószoba került kialakításra, így kiváló választás lehet saját otthonnak, fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetés céljára is.
A keleti fekvésű, nagyméretű erkély kellemes életteret biztosít, ahol a reggeli kávé vagy az esti pihenés valódi feltöltődést nyújthat
A lakás jó állapotú bútorokkal és háztartási gépekkel együtt kerül értékesítésre:
hűtőszekrény
mikrohullámú sütő
mosógép
teljes bútorzat
A fürdőszoba modern zuhanykabinnal felszerelt, míg a toalett külön helyiségben kapott helyet a még kényelmesebb mindennapok érdekében.
Az ingatlan fűtéséről házközponti rendszer gondoskodik egyedi mérőórával, így a fenntartási költségek kedvezően alakíthatók.
A parkolás a társasház környezetében könnyedén megoldott, emellett parkolóház is található mindössze körülbelül 500 méterre.
Főbb jellemzők:
• liftes társasház
• amerikai konyhás nappali + 1 hálószoba
• nagy erkély
• panorámás kilátás
• bútorozott, gépesített