Eladó lakás Zalaegerszeg, Platán sor 54 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg, Platán sor 54 nm
Eladó lakás Zalaegerszeg, Platán sor 54 nm
+6 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9002820
Referenciaszám: LK025717
Feltöltve: 4 napja

Zalaegerszeg eladó téglalakás 2 szobás: 38,5 millió Ft

38,5 millió Ft
713 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
54 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Felújított, gáz-cirkós lakás eladó Zalaegerszegen, a Platán soron!Zalaegerszeg kedvelt részén, a Platán soron kínálok megvételre egy 54 m²-es, 3. emeleti, felújított lakást. Az ingatlan helyiségei: 2 szoba, konyha, fürdőszoba WC-vel, kamra. Az ingatlan kb. 10 évvel ezelőtt teljes felújításon esett át, amely során a villany- és vízvezetékek cseréje megtörtént, korszerűsítették a lakás műszaki állapotát. Főbb jellemzők: -gáz-cirkó fűtés -klíma -szigetelt társasház -kedvező fenntartási költségek Elhelyezkedése kiváló: a belváros könnyen elérhető, ugyanakkor a környezet csendesebb, zöldebb, parkos hangulatú.További információkért hívjon bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Béres Márton
Duna House - Zalaegerszeg, Ady Endre utca
Az iroda összes hirdetése