Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Békéscsaba 1016 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Békéscsaba 1016 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Békéscsaba 1016 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9001804
Referenciaszám: M328933
Feltöltve: 5 napja

Békéscsaba eladó telephely 1016 m² alapterületű: 350 millió Ft

350 millió Ft
344,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
1016 m²
Alapterület
6000 m²
Telek
Békés vármegye, BÉKÉSCSABÁN az Északi ipartelepen összesen 1016 m2 beépített alapterületű ipari hasznosításra alkalmas TELEPHELY ingatlan ELADÓ. Az ingatlan 2014-ben épült. A 6000 m2 területű körbekerített telken 2 db, egyenként 508 m2 alapterületű CSARNOK található. Mindkét csarnok vasbeton tartóoszlop szerkezetű, hőszigetelt szendvicspanel burkolattal, az aljzatuk nagy teherbírású kéregmegerősített beton, a belmagasságuk 6 méter. Ipari áram (3x80A) van. Csarnok1: 508 m2 alapterületű, 3,25 tonna teherbírású futódaruval rendelkezik, a hatékony anyagmozgatáshoz, illetve egy 20 kw teljesítményű napelem szerelt, a minimális rezsiköltségért. A csarnok 2 db 5 méter magas elektromos kapuval ellátott, amelyek biztosítják a kamionos áthajtást. Csarnok2: 508 m2 alapterületű 3 db 5 méter magas elektromos kapuval ellátott. Beépített iroda, kéziraktár, étkező és szociális blokk (wc) található benne. Az ingatlant iparvasút használati jog illeti meg, így a vasúton történő anyag/árú mozgatáskényelmesen megoldható! Miért ezt a telephelyet válassza? Mert azonnal hasznosítható, modern és rendezett üzemi környezettel rendelkezik, a napelemes rendszer rendkívül gazdaságos üzemeltetést tesz lehetővé, a 6 méteres belmagasság és a daruzhatóság széles körű ipari tevékenységet enged meg, valamint kiváló közúti és egyedülálló vasúti logisztikai kapcsolattal bír! Az ingatlan üzemnek, telephelynek, raktárnak, logisztikai központnak egyaránt tökéletes választás! Az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető. Érdeklődés esetén, hívjon bizalommal. Az OTP Ingatlanpont teljes körű pénzügyi ügyintézéssel támogatja az adásvételt!