Hirdetéskód: 8473615
Feltöltve: 1 éve
Budapest X. kerület eladó telephely 2696 m² alapterületű: 489 millió Ft
489 millió Ft
181,4 ezer Ft/m²
2696 m²
2696 m²
5 szoba
Ipari ingatlan
A telek 2696 nm. ezen található, 1200 nm-en egy két szintes tégla építésű épület.
Az alsó szinten egy forgácsoló üzem volt és annak kiszolgáló helyiségei.
Az emeleti részen : szociális helyiségek: férfi, női zuhanyzók, toilettek, étkezők, irodák, tárgyaló. található
Érdeklődni : +36302518189
Tulajdonságok
Telephely
1
Jó állapotú
Központi fűtés
2000
Nem adta meg a hirdető
200 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MK
MET-FORG Kft. Koncz Jánosné
+36 30 251 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MK
MET-FORG Kft. Koncz Jánosné
+36 30 251 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
MK
MET-FORG Kft. Koncz Jánosné
+36 30 251 8