+17 fotó
Hirdetéskód: 8210502
Referenciaszám: 360151069-776
Frissítve: ma
Ercsi eladó telephely 1004 m² alapterületű: 170 millió Ft
170 millió Ft
169,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
1004 m²
3572 m²
Kedvező áron eladó felújítandó telephely/üzem ercsiben!
Eladó aszfaltos utcában, 3572 nm telken, már nem működő üzem, ami 1960-as években épült. Felújítandó 1003 nm-es, kétszintes és földszintes, több épületből álló műhely, hangár, raktár, tároló, szociális helyiség, teherautó közlekedésre is alkalmas telep. Ercsiben, főúthoz közel, lakóházas övezetben, rendezett környéken helyezkedik el.
Helyiségek/épületek:
- iroda 117,7 nm
- vizesblokk 14,8 nm
- lemeztároló 11,9 nm
- műhely 218 nm + pince 15,2 nm
- mechanikai szerelő műhely 61,8 nm
- bádogos műhely 186,5 nm + pince 59,7 nm
- rakodótér 16,3 nm
- fa megmunkáló 168 nm
- fedett beálló 73,7 nm
Az üzemi épületek, felújításra szorulnak. Falazata, födémje, belmagassága, tetőborítása, fűtése nyílászárók, burkolatok: épületenként változó. A üzemek a telek szélén helyezkednek el, így biztosítják a jó közlekedést, teherautóval könnyen meg lehet fordulni.
Kamionmosó 500 méterre, buszmegálló (helyijárat) 20 méter, (Budapest-Dunaújváros) 200 méterre, a városközpont (iskola, művelődési-ház, óvoda, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőség) 5 perc sétával elérhető!
Ercsi Budapesttől délre kb. 30 km-re, a Duna partján található kisváros. Jól felszerelt kisváros, iskolával, művelődési házzal, sportcsarnokkal, modern rendelőintézettel, üzletekkel. A város az M6-os autópálya mentén van, továbbá kitűnő kapcsolatokkal rendelkezik a környező nagyvárosok irányába (Budapest, Székesfehérvár, Dunaújváros, Érd, Százhalombatta), ahol további munkalehetőségek találhatók és ahol a nagybevásárlásokat is gyorsan elintézhetjük.
Ha kérdésed van vagy meg szeretnéd nézni, hívj bátran!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------