Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kistarcsa 620 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9007789
Feltöltve: 1 napja

Kistarcsa eladó telephely 620 m² alapterületű: 400 millió Ft

400 millió Ft
645,2 ezer Ft/m²
620 m²
Alapterület
4073 m²
Telek
Elhelyezkedés: Az eladásra kínált ingatlan a 16. kerületben, Mátyásföldön helyezkedik el, könnyedén megközelíthető gépjárművel, valamint tömegközlekedéssel is. Az ingatlantól pár perc sétára található a 92-es, 92A, 46-os busz megállója, illetve a H8-as HÉV megállója.   Műszaki adatok: • Telek terület: 4 073 m2 • Újszerű raktárcsarnok: 560 m2 • Fedett tárolóhelyiség: 180 m2 • Iroda: 60 m2   Jellemzők: • Csarnok belmagassága: 6 m • Lemeztető borítású raktár • Az ingatlannal együtt eladó az építőanyag kereskedéssel foglalkozó vállalkozás, amely 1992 óta működik. • Az ingatlan Vi-2/XVI/SZ6 övezeti besorolás alá esik, valamint rendelkezik a működéshez szükséges minden engedéllyel. • Beépítettség megengedett legnagyobb mértéke: 50% • Terepszint alatti beépítettség megengedett legnagyobb mértéke: 55% • Épületmagasság megengedett legnagyobb mértéke: 15 m • Zöldfelület legkisebb mértéke: 35%   Eladási ár:  • 400 millió Ft + Áfa

Profilkép
Grifton Property Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 407 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Grifton Property Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 407 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Grifton Property Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 407 1