+7 fotó
Hirdetéskód: 8452763
Frissítve: 3 hónapja
Sátoraljaújhely eladó telephely 100 m² alapterületű: 36,5 millió Ft
36,5 millió Ft
365 ezer Ft/m²
100 m²
2200 m²
Sátoraljaújhely ipari parkjában, a Berecki úton 2200 nm telephely, rajta 100 nm épülettel eladó
Sátoraljaújhely ipari parkjában, a Berecki úton telephely és 100 nm épület eladó, mely most alkoholműhelyként funkcionál.
Az alkoholműhelyben főzőhelyiség, iroda, vizes blokk, raktár és kazánház található. A mosdó és wc külön helyiségben van.
Az alkoholműhely kompletten felszerelt és működőképes, érvényes engedéllyel rendelkezik.
Gőz-üzemű főzőberendezés található benne, amelyhez 500 literes főzőüst és 300 literes finomító üst tartozik. A gázkazán 1 bar üzemi nyomású.
Az áramot 3x16A fázis adja. A technológiai vízhez saját fúrt kút áll rendelkezésre. Ivóvíz be van kötve, szennyvíz derítőbe távozik.
Az udvar részben aszfaltozott, több (teher)autó parkolásához is alkalmas.
A határátkelő pár kilométerre található.
További informàciókért hívjon bàtran!
Gável Iván
Tel.: +36 70 326 3712
E-mail: gavel@ingatlanmertek.hu
Tulajdonságok
Telephely
1
Átlagos
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 326 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 326 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 326 3