Hirdetéskód: 8023519
Frissítve: 3 hónapja
Zalaegerszeg eladó telephely 8999 m² alapterületű: 183 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
183 millió Ft
20,3 ezer Ft/m²
500 000 Euro
55,56 Euro/m²
8999 m²
8999 m²
4 szoba
Leírás
Zalaegerszeg Zrínyi út ipari részén eladó 8999 m2 ipari terület, 110 m2 porta épülettel. Kíváló telphelynek, logisztkiai vállalkozásnak. Munkásszálló építésére is alkalmas terület.
Gip-2, Gip-2m , 50 % beépíthetőség. Megengedett legnagyobb beépítési magasság:
- homlokzatmagasság: 15,0 m
- épületmagasság: 12,5 m
Kraus Kornél
+36 30 936 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KK
Kraus Kornél
+36 30 936 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KK
Kraus Kornél
+36 30 936 3