Hirdetéskód: 8609331
Feltöltve: 10 hónapja
Zalaegerszeg eladó telephely 2478 m² alapterületű: 77,9 millió Ft
77,9 millió Ft
31,4 ezer Ft/m²
2478 m²
Ipari ingatlan
Eladó ipari ingatlan Zalaegerszeg déli részén, saját parkolóval, zöld környezetben!
Zalaegerszeg kedvelt, déli részén, a Posta utcában kínálok eladásra egy Gip-4 besorolású ipari övezetben található zárt, parkosított területet, 6 férőhelyes parkolóval és jó állapotú épülettel.
Főbb jellemzők:
? Telek mérete: 2478 m²
? Épület alapterülete: bruttó 65,36 m² (nettó 55,72 m²)
? Szerkezet: panelos szerkezetű, stabil faház
? Helyiségek: egy légterű + mellékhelyiség + külön tároló
? Zöldterület: rendezett, körbekerített, fő és hátsó kapuval ellátott.
Közművek:
? Víz, ⚡ villany, ? csatorna bevezetve
Felszereltség:
– Remmers felületkezelt fa nyílászárók, két rétegű üveggel
– Redőny + szúnyogháló minden ablakon
– Infra radiátoros fűtés
– Beépített vízmelegítő a mosdószekrényben
Felhasználási lehetőségek:
Az ingatlan jelenlegi formájában is használható, de könnyen átalakítható:
irodának
műhelynek
szolgáltató egységnek
vagy akár raktárként is kiváló!
Irányár: 77.900.000 Ft
Érdeklődni
? 30/423-4964
Tulajdonságok
Telephely
Újszerű
Elektromos
2022
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 423 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 423 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 30 423 4
Hasonló eladó ingatlanok Zalabesenyő városrészben
Frissítve: 9 napja
20
85,5 millió Ft 427,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Zalaegerszeg, Belváros

Frissítve: 9 napja
20
84,5 millió Ft 140,8 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Zalakaros

Frissítve: 1 hónapja
20
79,9 millió Ft 221,9 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gellénháza

Frissítve: 26 napja
20
75 millió Ft 31 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Bázakerettye

Frissítve: 19 napja
15
75 millió Ft 312,5 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Kehidakustány

Frissítve: 2 napja
20
80 millió Ft 231,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Nagykanizsa