+12 fotó
Hirdetéskód: 8943677
Referenciaszám: 54039
Frissítve: 7 napja
Balatonfűzfő eladó üdülő és nyaraló 80 m² alapterületű: 117,12 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
117,12 millió Ft
1,46 millió Ft/m²
320 000 Euro
4 000 Euro/m²
80 m²
400 m²
3 szoba
Leírás
A BALATONKENESEI LIDO HOME KÍNÁLATÁBAN! HORGÁSZOK, VÍZI SPORTOK SZERELMESEI FIGYELEM! 50 métere a Balatontól! Balatonfűzfő legjobb részén, a Balaton-parttól karnyújtásnyira kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, téliesített nyaralót. A tégla falazatú épület 10 cm külső hőszigeteléssel rendelkezik, és 2006-ban teljes körű felújításon esett át az aljzatszigeteléstől kezdve egészen a közművezetékek cseréjéig. Azóta megújult a tetőszerkezet zsindely héjazata, valamint az ingatlan új külső színezést is kapott. Az ingatlan praktikus elosztású: hangulatos fedett terasz, nappali-konyha, három külön nyíló hálószoba és egy fürdőszoba található benne. A nyaraló téliesített, fűtését vízteres kandalló biztosítja: a hidegburkolatos helyiségekben padlófűtés, a szobákban radiátoros hőleadás működik. Emellett egy teljesen új villanykazán is rendelkezésre áll. A kertben ásott kút, sütögető hely és kis kerti tároló is található. Közművek: • villany (3×25 A) • vezetékes víz • csatorna Az ingatlantól a Balaton-part, éttermek, strand, vitorlás kikötő 150 méteren belül megtalálható. A kertet konkrétan egy keskeny ligetes sáv választja el a Balatontól. Ha szeret horgászni, vitorlázni, supozni vagy egyszerűen a Balaton szerelmese, ez egy remek ajánlat! Személyes megtekintés előzetes telefonos egyeztetés után a hét bármelyik napján lehetséges! LIDO HOME - INGATLANOK EGY ÉLETEN ÁT!
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
1
Felújított
Kandalló
1985
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel