Eladó nyaraló Balatonkeresztúr, Keszeg utca 199 nm
Eladó nyaraló Balatonkeresztúr, Keszeg utca 199 nm
Eladó nyaraló Balatonkeresztúr, Keszeg utca 199 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8942677
Referenciaszám: HZ084217
Frissítve: 22 napja

Balatonkeresztúr eladó üdülő és nyaraló 199 m² alapterületű: 89 millió Ft

89 millió Ft
445,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
199 m²
Alapterület
677 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
**REMEK LEHETŐSÉG**Balatonkeresztúr kedvelt környékén eladó,  KÉTGENERÁCIÓS  nyaraló. A földszinten található egy teljesen külön bejáratú lakrész, elosztása: előszoba, tároló,  2 szoba, társalgó, konyha, fürdőszoba wc- vel, terasz. A második lakrész eloszása: alsó szinten egy 44 nm-es fedett terasz, nappali, konyha, fürdőszoba - wc-vel, ebből a részből közelíthető meg a fenti szint, ahol három szoba található, és mindegyik saját fürdőszbával- wc- vel rendelkezik.  Mindegyik lakrész terasz kapcsolatos, külön bejáratú. A telken található egy medence és egy plusz fedett terasz.  A 677 nm-es rendezett, parkosított  telken elhelyezkedő 200 nm-es téglaépítésű ingatlanba minden közmű megtalálható.  Az ingatlan  folyamatosan karbantartott. A telek két utcára nyílik, kétbejáratú, több gépjármű parkolásra van lehetőség. Balaton, büfék kb 10 perc sétára.Tulajdonviszonyai rendezettek, azonnal költözhető. Hangulatos, jó helyen lévő nyaraló  kifejezetten ideális nyaralónak, vagy befektetésnek is remek lehetőség. Amennyiben ajánlatom felkeltette érdeklődését, kérem keressen elérhetőségeim egyikén, akár hétvégén is!

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Fűtés:
Egyéb
Építés éve:
1980
Erkély:
44 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 85 815 0

Hitelkalkulátor