+17 fotó
Hirdetéskód: 8996708
Referenciaszám: 918786
Frissítve: 5 napja
Balatonszárszó eladó üdülő és nyaraló 66 m² alapterületű: 53,9 millió Ft
53,9 millió Ft
816,7 ezer Ft/m²
66 m²
920 m²
2 szoba
Eladó nyaraló Balatonszárszó családi házas övezetében
Felújítandó/korszerűsítendő családi ház csendes utcában – Balatonszárszó
Eladó egy felújítandó, 60-as években épült, tégla szerkezetű családi ház nyugodt, csendes környezetben, egy 940 nm-es, részben körbekerített telken.
Az ingatlan kiváló elhelyezkedésű:
*Balaton: ~2,1 km
*vasútállomás: ~2 km
*bevásárlási lehetőség (ABC): ~900 m
*orvosi rendelő: ~1,5 km
*gyógyszertár: ~1,4 km
*iskola, óvoda, bölcsőde: ~1,8 km
A ház nettó alapterülete 66 nm, melyhez egy 6 nm-es, fedett, nyugati tájolású terasz kapcsolódik.
Helyiségek:
előszoba, nappali, konyha, kamra, hálószoba, fürdőszoba WC-vel, valamint padlásfeljáró. Az elrendezés praktikus, jól alakítható.
Műszaki jellemzők:
*tégla építés
*hagyományos fa nyílászárók
*fűtés: kályha
*melegvíz: elektromos bojler
*közművek: víz, villany, csatorna bekötve, gáz a telken
Egyéb extrák:
*21 nm-es garázs
*boltíves pince
*füstölő
*gyümölcsfák és szőlő a telken
Az ingatlan jogilag rendezett, tehermentes.
Balatonszárszó kiváló választás mind állandó lakhatásra, mind nyaralónak – Budapest mindössze kb. 1 órán belül elérhető, két autópálya fel- és lehajtóval.
Ideális lehetőség azoknak, akik saját elképzelésük szerint újítanák fel otthonukat a Balaton közelében.
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
1
Felújítandó
Egyéb
1964
H
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 941 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
231 961 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 941 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 941 1