Hirdetéskód: 8995069
Feltöltve: 9 napja
Csörög eladó üdülő és nyaraló 25 m² alapterületű: 23,9 millió Ft
23,9 millió Ft
956 ezer Ft/m²
25 m²
805 m²
2 szoba
Panorámás hétvégi ház eladó Csörögön – nyugalom, természet + befektetés egyben!
Szeretne egy helyet, ahol tényleg ki tud kapcsolni?
Vagy olyan ingatlant keres, amiben befektetési potenciál is van?
Eladó egy 2002-ben épült, könnyűszerkezetes, 2 szobás hétvégi ház pincével, egy 805 nm-es zártkerti telken. A telken termő gyümölcsfákkal. A ház 25 nm alapterületű, praktikusan kialakított, kívül-belül jó állapotú, azonnal használható. A kandalló kellemes meleget biztosít a hűvösebb napokon is, a pince pedig tökéletes tárolásra vagy akár műhelynek.
A telek panorámás, nyugodt, zöldövezeti környezetben fekszik, ideális azok számára, akik természetközeli elvonulásra vágynak.
Különösen értékes lehetőség: az ingatlan 4 közvetlenül szomszédos telekkel együtt is megvásárolható, így akár egy nagyobb birtok, családi rekreációs központ, vagy több elvonulós hétvégi ház is kialakítható rajta.
Befektetők figyelem!
Ez az ingatlan tökéletes alap lehet:
rövid távú kiadásra (pl. hétvégi házas turizmus),
természetközeli szálláshely kialakítására,
csoportos elvonulások, műhelyek, jóga- vagy alkotótáborok szervezésére.
A nyugalmat árasztó környezet, a panoráma és a könnyűszerkezetes házak fenntartható fenntartása ideális kombináció azoknak, akik potenciált látnak az elvonulós turizmusban.
Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget! Hívjon most, és fedezze fel ezt a rejtett gyöngyszemet, akár saját részre, akár befektetés céllal!
Tulajdonságok
Üdülő és nyaraló
1
Jó állapotú
2002
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
DK
D Kitti
+36 70 424 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
102 855 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
DK
D Kitti
+36 70 424 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
DK