Eladó nyaraló Doboz 70 nm
Eladó nyaraló Doboz 70 nm
Eladó nyaraló Doboz 70 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9013729
Referenciaszám: 235_csa
Feltöltve: 3 napja

Doboz eladó üdülő és nyaraló 70 m² alapterületű: 18,6 millió Ft

18,6 millió Ft
265,7 ezer Ft/m²
70 m²
Alapterület
400 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Dobozhoz tartozó Szanazug üdülőterület első harmadában, tégla építésű, átlagos állapotú, tetőtérbeépítésű önálló nyaraló eladó. Az ingatlan a nyolcvanas években épült. Szerkezete az alapoktól a tetőig jó. Kettő szintes. A földszinten egy tágas nappali, konyha, tusolós fürdőszoba és WC van. A tetőtérben nagy egyterű háló rész kapott helyett, amiből egy erkély nyílik. Az udvar pihenőkert jellegű. Itt egy az épülethez kapcsolódó nagyobb hűvös terasz, és szerszámoskamra lett kialakítva. Fúrt kút van. Villany, Víz be van vezetve. Gázvezeték az utcafronton van. Szenyviz derítős rendszerű. Melegvizet gázpalackos vízmelegítővel oldották meg. Fűtés elektromos hőleadókkal működhet. Szanazug már nem az a bulizós hely, de egyre többen járnak ki pihenni, horgászni ismét. Gyorsan birtokbavehető. AZ ÁR FIX 18.600.000 Ft.

Tulajdonságok

Típus:
Üdülő és nyaraló
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Elektromos
Építés éve:
1981
Erkély:
2 m²
Terasz:
6 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
erkélyfélkomfortosjó beosztásúteraszvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kazár Pál
Csabai Ingatlanpiac
Az iroda összes hirdetése
+36 70 778 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 62 783 Ft
Második évtől
80 046 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.